
Staszków Jerzy LENA
ul. Armii Krajowej 15/18
67-200 Głogów
NIP: 6931019364
REGON: 021179758
telefon kontaktowy:
602 694 436
e-mail: shop@coralrose.pl
Biżuteria z żywicy - bransoletka wrzosowe perły, hematyt i zawieszka z żywicy
Opis
Bransoletka w całości wykonana ręcznie, dołączona zawieszka to kula z żywicy z nasionami dmuchawca. Jest to elastyczne połączenie srebra (wszystkie elementy srebrne w 100% AG 925) oraz pereł Majorka i hematytu.
Zawieszka z żywicy może być odrębną częścią biżuterii, gdyż zawieszona samodzielnie na łańcuszku jest oryginalnym naszyjnikiem. Bransoletka z zawieszką są to dwie ozdoby biżuteryjne w jednej cenie, w chwili noszenia ich rozdzielnie.
Perły Majorka w kolorze jasnego wrzosu w rozmiarze 16 mm oraz perły Majorka w kolorze fioletu w rozmiarze 12 mm, ozdobione są krążkami z hematytu. Delikatny kolor wrzosu, zdecydowany fiolet oraz antracyt, stanowią doskonałe połączenie. Kolory z tej samej palety barw świetne pasują do siebie. Mocną stroną bransoletki jest wygoda w noszeniu i zakładaniu. Zapięcie ułatwia zakładanie w przypadku, gdy bardziej przylega do nadgarstka. Idealny prezent dla ukochanej osoby... pakujemy ozdobnie gratis.
Długość bransoletki ca 22 cm.
Materiał: srebro próby 925, perły Majorka wrzosowe i fioletowe, hematyt, żywica, nasiona dmuchawca, srebrny brokat.