Dane kontaktowe

Staszków Jerzy LENA

ul. Armii Krajowej 15/18

67-200 Głogów

NIP: 6931019364

REGON: 021179758

telefon kontaktowy:
602 694 436

e-mail: shop@coralrose.pl

Więcej o naszej biżuterii...

Sklep prokonsumencki...

                 

 

Biżuteria z żywicy w artystycznym wykonaniu... szczęśliwa koniczynka ozdobą na długie lata
Biżuteria z żywicy w artystycznym wykonaniu... szczęśliwa koniczynka ozdobą na długie lata

Biżuteria artystyczna z żywicy, wykonywana ręcznie w naszej pracowni to często oryginalne projekty już w samym ich założeniu, czyli na etapie myśli twórczej. Często jest tak, że te najprostsze projekty okazują się częściej wybierane przez Klientów, czego nie możemy wiedzieć na wstępnym etapie pracy twórczej. Tak dokładnie jest z dzisiejszym naszyjnikiem, który już od kilku lat cieszy się niezmiennie zainteresowaniem Klientów.

Biżuteria z żywicy i czterolistna koniczynka... czy jest to możliwe do wykonania, kiedy tak trudno ją znaleźć. Trud w poszukiwaniu oryginalnej, czterolistnej koniczynki był inspiracją do stworzenia projektu biżuterii z żywicy z odpowiednią grafiką w środku.

Czterolistna koniczynka powszechnie uznawana jest za symbol szczęścia. Niezwykle trudno jest znaleźć ją w środowisku naturalnym, ale nie jest to niemożliwe. Prawdopodobnie na 10000 szt. trójlistnych koniczynek znajdziemy jedną czterolistną. Według tradycji listki symbolizują nadzieję, wiarę, miłość a właśnie ten czwarty to symbol szczęścia, stąd popularne określenie „szczęśliwa koniczynka”, kiedy ma cztery listki.

Symboliczna koniczynka pięknie odnajduje się w misternej biżuterii z żywicy.

Wizualnie, naszyjnik z jej grafiką, jest wyjątkowo delikatny i kruchy a w rzeczywistości mimo, że leciutki to tak trwały jak tylko może być trwała biżuteria z żywicy.

Każdy promyk światła, który skupia żywicą, doskonale rozświetla zatopioną wewnątrz grafikę wykonaną ze zdjęcia koniczynki. Delikatny naszyjnik z żywicy może zdobić małą dziewczynkę ale też świetnie koresponduje z biżuterią dorosłej osoby, jest praktycznie symbolem „szczęśliwej koniczynki” dla osoby w każdym wieku. TUTAJ zobacz naszyjnik na stronie CoralRose jako naszyjnik z łańcuszkiem, TUTAJ bez łańcuszka, TUTAJ koniczynka jako kostka lodu.

 Oceny historyczne       

         z DaWanda

       

Dostawa gratis... zobacz TUTAJ od jakiej kwoty zakupu... 

              

Bestsellery
Nasiona dmuchawca na tle żywicy indygo
Nasiona dmuchawca na tle żywicy indygo
110,00 zł
szt.
Kolczyki - mech w biżuterii z żywicy
Kolczyki - mech w biżuterii z żywicy
110,00 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Blog CoralRose
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl