Dane kontaktowe

Staszków Jerzy LENA

ul. Armii Krajowej 15/18

67-200 Głogów

NIP: 6931019364

REGON: 021179758

telefon kontaktowy:
602 694 436

e-mail: shop@coralrose.pl

Więcej o naszej biżuterii...

Sklep prokonsumencki...

                 

 

Biżuteria z żywicy - oryginalna kompozycja kwiatowa w kunsztownym naszyjniku z żywicy...
Oryginalna kompozycja kwiatowa w kunsztownym naszyjniku z żywicy...

Oryginalne mini bukiety, w naszyjnikach z żywicy, to przestrzenne obrazy zawieszone na zawsze, w relatywnie małej przestrzeni, jaką daje nam do dyspozycji biżuteria z żywicy. Biżuteria artystyczna robiona w naszej pracowni jest pełna obfitości roślin w różnych zestawieniach barw. Kiedy dobrze poszukamy, to jest duża szansa aby jakiś drobiazg zwrócił naszą uwagę, bo wybór kolorystyczny jest spory.

Dzisiejsza kompozycja to hortensje, które podczas procesu suszenie zmieniają swoją barwę i nawet z tej samej rośliny, pojedyncze kwiaty mogą wyglądać inaczej. Wszystko zależy od momentu zdjęcia ich z pełnej kuli. Mniej rozwinięte zachowują nieraz odrobinę zieleni, obok innego koloru a całkiem dojrzałe są raczej jednobarwne. Oczywiście decydujący wpływ na późniejszy kolor, po ich wysuszeniu, ma wpływ barwa rośliny podczas kwitnienia. I to jest fantastyczne, że skromny kwiat ogrodowy daje tak dużo możliwości. Biżuteria artystyczna z żywicy to wdzięczny sposób na propagowanie tego pięknego, skromnego kwiatka.

Dwie różnobarwne hortensje połączyliśmy z białym i różowym wrzosem a całość dodatkowo zdobi odrobina zielonego mchu. Efekt lustrzanego odbicia od dna półkuli wzbogaca przestrzenny obraz zamknięty w naszyjniku z żywicy. Biżuteria ta nie jest nudna, zmienia doznania wzrokowe podczas jej noszenia. Kiedy poruszamy wisiorkiem ukazuje się nam inny obraz. To tak jakbyśmy mieli dwie różne ozdoby w jednym, inny obraz od strony kulistej, zupełnie inne doznania wzrokowe od strony płaskiego dna. TUTAJ zobacz naszyjnik na stronie CoralRose.

 Oceny historyczne       

         z DaWanda

       

Dostawa gratis... zobacz TUTAJ od jakiej kwoty zakupu... 

              

Bestsellery
Nasiona dmuchawca na tle żywicy indygo
Nasiona dmuchawca na tle żywicy indygo
110,00 zł
szt.
Kolczyki - mech w biżuterii z żywicy
Kolczyki - mech w biżuterii z żywicy
110,00 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Blog CoralRose
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl