Dana kontaktowe

Staszków Jerzy LENA

ul. Armii Krajowej 15/18

67-200 Głogów

NIP: 6931019364

REGON: 021179758

telefon kontaktowy:
602 694 436

e-mail: lena111@onet.com.pl

Blog CoralRose

        więcej o naszej biżuterii...

SKLEP PROKONSUMENCKI...

              

Czarujący wisiorek... czy z niczego może powstać oryginalna biżuteria?
Czarujący wisiorek... czy z niczego może powstać oryginalna biżuteria?

Kiedyś, czyli więcej jak 20 lat wstecz, śliczny loczek dziecka niejedna osoba przechowywała w zwykłym pudełku po zapałkach. Kto nie wzruszyłby się trafiając, na dnie szuflady, na skrzętnie przechowywany, mleczny ząbek dziecka. Często z sentymentem zbieramy różne przedmioty, które tylko dla nas są prawdziwymi „skarbami”.

Ale w XXI wieku mamy większy wybór na sposób przechowywania ważnych dla nas drobiazgów... na przykład można je na zawsze utrwalić w żywicy.

Pracując z żywicą zamykałam w jej wnętrzu różne cudeńka... sierść kotków tych, które są i tych których już nie ma, ząbki dzieci, perłę o wartości sentymentalnej, znalezionej w muszli ostrygi, czy włosy piesków i włosy bliżej mi nie znane, bo Klient nie podzielił się taką informacją. Zamykałam kilkuletnią czterolistną koniczynkę, która była znaleziona przez małą dziewczynkę i specjalnie dla niej była przechowywana przez ten czas aż znalazła swój finał w naszyjniku z żywicy.

Za każdym razem mam pewne obawy, aby powierzone mi „skarby” spełniły oczekiwania Klientów, bo zamknięte w żywicy są nie do odzyskania.

Kilka dni temu dostałam kolejne zlecenie i tym razem otrzymałam do zamknięcia, w jednej kuli, włosy pieska o pięknej rudej barwie ale też włosy jego właścicielki w kolorze ciemnej czekolady. Do tego dołączone było piórko orła, bielutki jak śnieg mleczak ukochanego psiaka oraz świetnie korespondujący kolorystycznie wysuszony wrzos. Było to prawdziwe wyzwanie aby w tak małej przestrzeni, jaką jest kula o średnicy 30 mm, zgrabnie wszystko skomponować.                

                    

W efekcie dwa śliczne loki włosów, wrzos, ząbek i skrawek piórka orła stworzyły niepowtarzalną kompozycję... 

Żywica daje nieograniczone możliwości... a to co w niej zamykam nabiera wyrazistości i czaruje nas tajemniczą zawartością.

Tak było w przypadku wspomnianego zlecenia. Byłam pod wrażeniem doskonale dobranego kolorystycznie zastawu „skarbów”, które zapragnęła Klientka na zawsze utrwalić w żywicy. Każdy drobiazg był w pewnym sensie ważny, dlatego po wykonaniu wisiorka miałam wielką satysfakcję, kiedy napisała podziękowanie za przesyłkę... cyt. „Wspaniała! Jestem bardzo, bardzo zadowolona :) Wszystko wygląda pięknie...”

Nasuwa się pytanie, czy oglądając taką biżuterię domyślamy się co skrywa jej wnętrze? 

                                                                                          Mirosława

                   

                                                                                                          

Co mówią Klienci o nas... na DaWanda

DOSTAWA GRATIS...

zobacz od jakiej kwoty zakupu...                

Bestsellery
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl