Dane kontaktowe

Staszków Jerzy LENA

ul. Armii Krajowej 15/18

67-200 Głogów

NIP: 6931019364

REGON: 021179758

telefon kontaktowy:
602 694 436

e-mail: shop@coralrose.pl

Więcej o naszej biżuterii...

Sklep prokonsumencki...

                 

 

Kwiaty w biżuterii z żywicy… pierścionek z niezapominajkami
Kwiaty w biżuterii z żywicy… pierścionek z niezapominajkami

Nad czym warto pochylić się, kiedy projektujemy pierścionek z żywicy z naturalnymi roślinami wewnątrz. Pomijamy, że kilka tygodni wcześniej stworzyliśmy swój własny magazyn dobrze wysuszonych roślin...

W projektowaniu pierścionka dwie rzeczy są ważne, pierwsza to jaka przestrzeń jest do zagospodarowania a kiedy już to zdecydujemy planujemy wówczas, które rośliny z naszych zbiorów będą go zdobić. Przygotowując projekt biżuterii z żywicy zwracamy uwagę na to jakie rośliny komponujemy ze sobą, pod kątem barw i wielkości. W pierścionku, z założenia, jest niewielka przestrzeń do zagospodarowania, dlatego też wybraliśmy maleńkie rośliny.

Niezapominajki połączyliśmy z mini zielonymi owocami ligustru pospolitego i najmniejszymi listkami berberysu, które zazwyczaj są na samej górze gałązki. Maleńki bukiet ozdobiliśmy czerwonymi owocami berberysu milimetrowej wielkości. Kolorowa kompozycja, w części tak zwanego oczka pierścionka, nabiera zupełnie innego charakteru, kiedy jest umieszczona nad obrączką z czarnej żywicy. Oryginalna biżuteria z żywicy transparentnej i czarnej to często spotykane projekty naszego autorstwa. TUTAJ zobacz pierścionek w różnych ujęciach na stronie CoralRose.

 Oceny historyczne       

         z DaWanda

       

Dostawa gratis... zobacz TUTAJ od jakiej kwoty zakupu... 

              

Bestsellery
Kolczyki - mech w biżuterii z żywicy
Kolczyki - mech w biżuterii z żywicy
110,00 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Blog CoralRose
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl